Gdzie dowozimy Ursynów Kabaty

Nowoursynowska Restauracja & Pizzeria

Pizza Kabaty

Dobrze wiemy, że nasza pizza uwielbiana jest nie tylko w Warszawie, ale też w w najbliższej okolicy. To dlatego naszą strefę dostaw zaplanowaliśmy w ten sposób, aby nasza pizza dowożona była również na Kabaty. Jeśli więc mieszkasz właśnie na tym terenie i masz ochotę na bardzo dobrą pizzę, to już teraz sprawdź nasze pełne menu i zamów prawdopodobnie najlepszą pizzę Kabaty!

Przygotowując menu dostępnej w naszej pizzerii chcieliśmy zadbać o to, aby każda osoba mogła znaleźć tu coś dla siebie niezależnie od tego, jakie ma preferencje żywieniowe. To dlatego znajdziesz u nas ponad 30 rodzajów pizz, które różnią się pomiędzy sobą składnikami. W naszej pizzerii z dostawą w Kabatach znajdziesz między innymi pizzę z mozzarellą, salami, ananasem, cebulą, szynką, boczkiem czy pieczarkami. Wszystkie nasze pizze wyrabiane są na bazie tradycyjnej receptury, dzięki której udało nam się pozyskać tak wielu zadowolonych Klientów.

W zależności od swoich potrzeb zamówić możesz wybraną pizzę w jednym z trzech proponowanych przez nas rozmiarów. Dzięki temu możesz być pewien, że najesz się nią niezależnie od tego, czy spożywać będziesz ją sam, czy też ze znajomymi.
Zaufaj nam i przekonaj się, że nasza chrupiąca pizza ze świeżymy i dobrze dobranymi składnikami smakuje wyśmienicie. Możesz zamówić ją telefonicznie, kontaktując się z pracownikami naszej pizzerii lub też internetowo - składając zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zachęcamy Cię do korzystania szczególnie z tej drugiej formy zamawiania pizzy, dzięki której zapłacić będziesz mógł za nią nie tylko gotówką, ale też przelewem, kartą, a nawet BLIKiem!

 

KLIKNIJ I ZAMÓW ONLINE